Kiváló teljesítményt nyújtó tanulók

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata 2018 évben is megjutalmazza a kiváló teljesítményt nyújtó tanulókat.

2018. november 27-én ünnepélyes keretek között  elismerésben részesítette Miskolc város gimnáziumainak, szakgimnáziumi és szakközépiskoláinak az alábbi területeken kiemelkedő eredményeket nyújtó tanulóit:

• oktatás
  • közösségi tevékenység
  • kultúra.

Iskolánk tanulói közül Kiss Cintia Glória (12.E) és Diószeghy Dalma (12.G) részesültek az elismerésben.

Kiss Cintia Glória - oktatás területen

A tanuló 9. évfolyamtól kezdve rendszeresen részt vesz különböző tanulmányi versenyeken. A Szép magyar beszéd városi győzteseként két alkalommal szerepelt az országos Kazinczy-versenyen. Idén bejutott az Implom József középiskolai helyesírási verseny fordulójába. Iskolai rendezvények, ünnepélyek rendszeres résztvevője. Megbízható, tehetséges diák, aki szorgalmas tanulmányi munkájáért is megérdemli az elismerést.

Diószeghy Dalma - közösségi tevékenység területen

Dalma már 9.-es korától kezdve lelkes tagja iskolánk diákönkormányzatának. Az elmúlt években a DÖK-ös rendezvények egyik fő szervezője, a programok aktív résztvevője volt. Szívesen részt vesz a városi és megyei diákönkormányzatok rendezvényein is. A közösségért végzett tevékenysége társai számára példamutató.