Tájékoztatás rendkívüli felvételi eljárásról

Tájékoztatás rendkívüli felvételi eljárásról

Tájékoztatjuk a kedves diákokat és szülőket, hogy iskolánk a 2020. május 11.- május 22. közötti időszakban rendkívüli felvételi eljárást tart az általános felvételi eljárás lezárulása után maradt férőhelyeink betöltésére az alábbi tanulmányi területe(ke)n:

0012    Vasútforgalmi szolgálattevő technikus

A rendkívüli felvételi eljárással kapcsolatban felhívjuk a figyelmet, hogy az eljárás során az ügyintézés egyénileg, közvetlenül az iskolánkba való jelentkezéssel történik.

Ennek módját és feltételrendszerét az iskola igazgatója határozza meg. Az igazgatói javaslatot és a szakképzési centrum főigazgatójának pozitív döntését követően, a tanuló felvételt nyer iskolánkba.

A rendkívüli felvételi eljáráshoz kapcsolódó intézményi nyomtatványok, tájékoztatók - letöltés link az intézményi jelentkezési laphoz

Iskolavezetés